
ТОР-Model Шкатулка з підсвіткою синя Candy ( Шкатулка Top Model с подсветкой Топ Модел )
- Нет в наличии
- Код: 2336
1 200 ₴
ТТОР-Model Шкатулка з підсвіткою синя Candy
( Шкатулка Top Model с подсветкой )
Гарна, стильна шкатулкв, в якій можна зберігати не тільки прикраси, але і секрети.

Розміри: 13,5 х 18,5 х 13,8 см
Шкатулка з дзеркалом з підсвічуванням ТОП-Модель
Супер скринька закривається на засувку .
Кольорові вогники спалахують при відкритті кришки і створюють ефект, як у гримерці зірки .
Ваш ювелірні вироби і таємниці, звісно, будуть у ньому в безпеці!
Також на нашому сайті http://yestoys.com.ua/ пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи для звичайного відпочинку .
В наявності на http://yestoys.com.ua/ широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO ― LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) . Playmobil - конструктори (плеймобил конструкторы) , Ever After High - Ляльки Евер Афтер Хай , Ляльки Disney (Куклы дисней) , Play-Doh Набори пластиліну, Ever After High - Ляльки Евер Афтер Хай, Софія Прекрасна від Дісней (София Прекрасная, Sofia the first, Disney), TROLLS - персонажі Тролі (Тролли), Ляльки FROZEN із м/ф Крижане серце , Hot Wheels Треки та машинки .Thomas & friends (Игрушки паровозик томас и друзья), Littlest Pet Shop Будиночки та набори, Mia & Me (Миа и Я, Міа та я, Mia and Me).
В розділі yestoys.com.ua акції та розпродаж завжди найкращі ціни
Ми на Facebook
Ми на YouTube
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 097-033-0100. Будемо вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 18.5 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Форма | Фигурная |
| Глубина | 13 мм |
| Диаметр | 13 мм |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Синий |
| Комплектация аксессуарами | True |
| Пол | Для девочек |
| Підсвітка | При відкриванні світиться різними кольорами |
| Наполнение пенала | С наполнением |
| Длина | 15.5 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Depesche |
| Страна производитель | обладатель бренда - Германия |
| Персонажи | TOPModel Friends |
| Материал | пластик, бумага |
- Цена: 1 200 ₴




