Продавец YesToys развивает свой бизнес на Prom.ua 9 лет.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
459 отзывов
TOP-Model на YesToysTOP-Model
+380 (66) 033-01-00
м-н YesToys, вул. 8Березня, 48 в ТЦ VEGA, Ужгород, Украина
YesToys - тільки найкраще!
Корзина

Robo Alive динозаври та інші Інтерактивні іграшки

Реалістичні інтерактивні іграшки Robo Alive  –  здивують всіх , як дорослого, так і дитину. Їх розробкою займається новозеландська компанія Zuru.Цікавість іграшок в тому, що вони інтерактивні - взаємодіють з дитиною. Це різні роботи у вигляді тварин, комах, плазунів. Персонажі оснащені спеціальними механізмами, що допомагають створити ефект живих рухів. 


 

 Реалістичні створіння Лінійка іграшок Robo Alive, як справжні. Серед персонажів і  дракони, і мила лама, і чарівний єдиноріг,  бойові динозаври а також інші тварини. Серія іграшок зацікавить всіх, як дітей так і їх батьків своїми можливостями. Наприклад, інтерактивна лама може танцювати. Якщо її ввімкнути, заграє одна з трьох мелодій і тваринка розпочне веселий танок. Інтерактивний єдиноріг також вміє рухатися: вертить головою та впевнено крокує. Льодяний дракон відтворює звуки гарчання. Його паща оснащена світловими ефектами, що імітують вогонь. Дракон виготовлений із матеріалу, що на вигляд та дотик нагадує текстуру шкіри. Завдяки такій деталізації іграшка виглядає реалістично. Гра з такими іграшками розвиває уяву, фантазію, допитливість, переносить дитину в чарівний світ казкових істот.