Кошик
136 відгуків
+380660330100
Ever After High - Ляльки Евер Афтер Хай
Производители
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Высота, см
НаявністьТипСтрана производительКомплектация аксессуарами
Контакти
YesToys
+38066033-01-00МТС
+38097033-01-00Київстар
Марія
УкраїнаЗакарпатська областьУжгородпл. Проспект Свободи, 35 ( м-н "Гламурчик" тел. 050-519-8589)88000
Мапа
Мапа

Ever After High - Ляльки Евер Афтер Хай

Ever After High - (Евер Афтер Хай)

Ляльки відомого та всіми любимого мультсеріалу "Школа Довго та Щасливо"

vkontakte facebook twitter
в виде галереив виде списка
  Сам сюжет Евер Афтер Гань дуже цікавий, він дозволяє поринути в глиб казкового світу. Діти, згідно з традиціями, повинні йти по стопах своїх батьків, не звертаючи з дороги. Інакше казка закінчиться, і нічим буде радувати хлопців всього світу. Такі основні постулати Ever After High, які викладають дітям. Проте молоде покоління не бажає проживати те ж життя, яке було у їх казкових мам і пап, через що відбувається бунт.
  Сюжет Ever After High побудований довкола підлітків, дітей знаменитих казкових персонажів, що зіткнулися в середній школі з вибором: прийняти, або відмовитися від визначеної їм долі. Прийняте рішення ділить учнів на дві групи: Royal (Роял, або спадкоємці) і Rebel (Ребел, або відступники).
  Серед учнів школи дочки Сплячої Красуні, Попелюшки, Белосніжки, Златовласьки, Царівни-лебедя, Злої Королеви, Капелюшника, синова Робіна Гуда, Принца-жаби, Шалтая-базікаючи і багато інших дітей казкових персонажів. Основні персонажі, що мимоволі виявилися на чолі протидіючих сторін, — Еппл Вайт (спадкоємець) і Рейвен Квін (відступник)
× Войти

Або увійти через соціальні мережі: