
Transformers Optimus Prime Maximus Оптимус Прайм трасформер робот і Shreddicus Primitive Edition Transformer
- Нет в наличии
- Код: c1730
1 800 ₴
Transformers Optimus Prime Maximus
Оптимус Прайм трасформер робот і Shreddicus
Primitive Edition Transformer
Ігровий набір "Transformers Generations Optimus Prime Maximus Оптимус Прайм трасформер робот і Shreddicus Primitive Edition" від Hasbro ексклюзивний набір котрий випустили спільно із компанією Primitive та відомим спорстменом скейтбордистом Paul Rodriguez.
Набір складається вз аксесуарів, пандусів і скейтбордів для активації альтернативного режиму скейтбордингу. Пакет включає в себе лідера роботів трасформерів Optimus Prime оптимус Прайма, персонаж Titan Master Shreddicus Maximus і 8 аксесуарів.
Перетворюється з робота на вантажівку на 23 ступені,
Вантажівка на бойову станцію в 10 кроків.
Особливість: набір виконано в якісній ексклюзивній подарунковій упаковці, конструкція робота надзвичайно міцна та виконана із максимальною увагою до деталей.

- Фігурка Оптимуса Прайма, яка перетворюється на вантажівку або бойову станцію, фігура Shreddicus Maximus
- поруччя, пандус і плаваючий скейтборд, щоб активувати режим скейт-парк
- 4 види зброї
- висота фігури близько: 23 см
- розміри упаковки: 35 х 28 х 10 см
- код виробника: C1730
- вік: 8+
Також на нашому сайті http://yestoys.com.ua/ пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи звичайного відпочинку .
В наявності на http://yestoys.com.ua/ широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO ― LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) . Playmobil - конструктори (плеймобил конструкторы) , Ever After High - Ляльки Евер Афтер Хай , Ляльки Disney (Куклы дисней) , Play-Doh Набори пластиліну, Ever After High - Ляльки Евер Афтер Хай, Софія Прекрасна від Дісней (София Прекрасная, Sofia the first, Disney), TROLLS - персонажі Тролі (Тролли), Ляльки FROZEN із м/ф Крижане серце , Hot Wheels Треки та машинки .Thomas & friends (Игрушки паровозик томас и друзья), Littlest Pet Shop Будиночки та набори, Mia & Me (Миа и Я, Міа та я, Mia and Me), Роботи Трансформери (Роботы трасформеры, transformers), Поні Filly- ігрові набори (лошадки филли), Shopkins ® Шопкінс® Шопкинс®
В розділі yestoys.com.ua акції та розпродаж завжди найкращі ціни
Ми на Facebook
Ми на YouTube
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 097-033-0100. Будем вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будем раді відповісти на ваші запитання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Страна производитель | США |
| Тип | Трансформер |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Черный |
| Высота | 220 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 350 мм |
| Ширина упаковки | 380 мм |
| Высота упаковки | 100 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
- Цена: 1 800 ₴










