
Transformers - Трансформер Сайдсвайп с миниконом Hasbro Sideswipe Роботы под прикрытием: Заряженные Герои
- Нет в наличии
- Код: B7068
1 550 ₴
Трансформери Роботи під прикриттям Сайдсвайп і мінікон Віндстрайк Transformers Robots in Disguise Power Surge Sideswipe and Wind Strike Toy Red
Ігровий набір "Роботи під прикриттям" від виробника Hasbro містить фігурки трансформерів з популярного сучасного мультиплікаційного фільму Transformers. У комплекті є великий робот Сайдсвайп і робот поменше - мінікон по імені Віндстрайк.
Маленький трансформер може прикріплятися до великого і трансформуватися в одну дію. Сайдсвайп перевтілюється в гоночний автомобіль за три простих рухи. Великий трансформер оснащений звуковими ефектами. Щоб їх включити, потрібно натиснути на голову великого робота, після чого буде чути звук, який видається цим героєм в мультфільмі.
Граючи з таким набором, дитина буде розвивати свою фантазію. Він може втілити в реальність події з фільму або ж придумати власну історію для сюжетних ігор.
У комплекті: Тансформер, мінікон
Наявність батарейок: Входять в комплект
Тип батарейок: 1 x AA / LR6 1.5V (пальчикові)
Висота: 25 см
Упаковка: Картонна коробка відкритого типу
Розмір упаковки: 30 х 23 х 7 см
Матеріал: Пластик
Вік: від 5 років
Transformers Power Surge Sideswipe and Wind Strike Toy Red

Також на нашому сайті http://yestoys.com.ua/ пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи звичайного відпочинку .
В наявності на http://yestoys.com.ua/ широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO ― LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) . Playmobil - конструктори (плеймобил конструкторы) , Ever After High - Ляльки Евер Афтер Хай , Ляльки Disney (Куклы дисней) , Play-Doh Набори пластиліну, Ever After High - Ляльки Евер Афтер Хай, Софія Прекрасна від Дісней (София Прекрасная, Sofia the first, Disney), TROLLS - персонажі Тролі (Тролли), Ляльки FROZEN із м/ф Крижане серце , Hot Wheels Треки та машинки .Thomas & friends (Игрушки паровозик томас и друзья), Littlest Pet Shop Будиночки та набори, Mia & Me (Миа и Я, Міа та я, Mia and Me), Роботи Трансформери (Роботы трасформеры, transformers), Поні Filly- ігрові набори (лошадки филли), Shopkins ® Шопкінс® Шопкинс®
В розділі yestoys.com.ua акції та розпродаж завжди найкращі ціни
Ми на Facebook
Ми на YouTube
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 097-033-0100. Будем вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будем раді відповісти на ваші запитання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Страна производитель | США |
| Тип | Трансформер |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Высота | 220 мм |
| Тип питания | Батарейки |
| Персонажи | Transformers |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 300 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
| Высота упаковки | 70 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
| Цвет | красный, черный |
- Цена: 1 550 ₴






