Игровой набор Play-Doh Город Пожарная машина (Пожежна машина)
Згаси кожнe пожежу в місті! Саджай пожежника в машину і вирушай у дорогу, не забувши наповнити водомет Play-Doh водою на випадок пожежі. Крути ручку водомета, щоб влаштувати справжнісінький Play-Doh душ! Пожежник може тримати в руці сокиру, щоб прорубати прохід в вікна і двері будинків, а штамп вогню можна розмістити на кришці баночки, щоб відтворити реалістичну сцену пожежі. Пожежна машина може розташовуватися в гаражі пожежної станції.
Вага пластиліну 168 г

- Play-Doh Town Fire Truck
Маса для ліплення з набору виготовлена з натуральних і їстівних складових, тому якщо дитина і спробує її на смак, то нічого страшного не станеться. Пластилін дуже м'який, легко змінює форму і не липне до рук. Якщо готові фігурки залишити на повітрі на деякий час, вони застигнуть і перетворяться на яскраві іграшки.
Також на нашому сайті http://yestoys.com.ua/ пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи для звичайного відпочинку .
В наявності на http://yestoys.com.ua/ широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO ― LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) . Playmobil - конструктори (плеймобил конструкторы) , Ever After High - Ляльки Евер Афтер Хай , Ляльки Disney (Куклы дисней) , Play-Doh Набори пластиліну, Ever After High - Ляльки Евер Афтер Хай, Софія Прекрасна від Дісней (София Прекрасная, Sofia the first, Disney), TROLLS - персонажі Тролі (Тролли), Ляльки FROZEN із м/ф Крижане серце , Hot Wheels Треки та машинки .Thomas & friends (Игрушки паровозик томас и друзья), Littlest Pet Shop Будиночки та набори, Mia & Me (Миа и Я, Міа та я, Mia and Me).
В розділі yestoys.com.ua акції та розпродаж завжди найкращі ціни
Ми на Facebook
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 050-183-32-15. Будем вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будем раді відповісти на ваші запитання.
| Упаковка | |
|---|---|
| Высота | 8 см |
| Ширина | 21 см |
| Вес | 616 г |
| Длина | 28 см |
| Основные | |
| Пол | Унисекс |
| Количество цветов в наборе | 3 |
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Инструмент для лепки |
| Страна производитель | США |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Тип пластилина/массы для лепки | «Умный пластилин» |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість баночок | 5 |
| Кількість пластиліну | 280 g |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
- Цена: 320 ₴





