Описание
Характеристики
Информация для заказа
Barbie Гламурный кабриолет Барби с куклой Машина для Барби Mattel

Якщо хочеш, щоб твоїй ляльці не було нудно,в очікуванні принца, дайте їй інструменти, за допомогою яких вона буде його шукати. Кабріолет це відмінна ідея. Барбі отримує свій рожевий блискучий автомобіль і рушає у поїздку по місту. Барбі виглядає на мільйон доларів, носить рожеве плаття і туфлі, на волоссі - сонцезахисні окуляри. Порадуйте свою донечку чудовим подарунком!
Висота ляльки: 29 см
У наборі:автомобіль та одна лялька.
Вік: від 3 до 14 років


| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | США |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 29 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 356 мм |
| Высота упаковки | 184 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | текстиль, пластик |
| Упаковка | картон, блистер |
| Персонажи | Барби |
- Цена: 1 450 ₴









