
Лялька Барбі "Гра з модою" - Кен в футболці з квітковим принтом Кукла Кен в футболке с цветочным принтом
- Нет в наличии
- Код: FJF73
450 ₴
Лялька Барбі "Гра з модою" - Кен в футболці з квітковим принтом
Лялька "Кен" з колекції "Гра з модою" здатна сподобатися любителькам тематичних ігор. Іграшковий хлопець на ім'я Ken, який є кращим другом Barbie, виглядає дуже цікаво: у нього засмагла шкіра, темне волосся, карі очі і дуже виразний погляд. Наряд героя заслуговує окремої згадки: футболка з квітковим принтом відмінно поєднується з джинсами і черевиками зі шнурівкою.
Ляльку відрізняє наявність декількох точок артикуляції - це дозволяє Кену приймати всілякі положення, дуже динамічні і природні. З такою іграшкою можна придумати масу цікавих ігрових сценаріїв, також вона блискуче впорається з роллю фотомоделі.

Лялька Барбі - найпопулярніша лялька серед дівчаток, її історія сягає ще в далекі 50-десяті, дуже захоплююча і цікава.
Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи для звичайного відпочинку .
В наявності широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO - LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) .
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 067-033-0100. Будемо вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | США |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Высота | 29 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 320 мм |
| Ширина упаковки | 115 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Упаковка | картон, блистер |
| Персонажи | Ken |
- Цена: 450 ₴






