
Play-Doh Super color kit Набор пластилина 18 банок и 16 аксессуаров "Суперцвета" (Суперкольори)
- Нет в наличии
- Код: A4897
549 ₴
Play-Doh Super color kit Набор пластилина 18 банок и 16 аксессуаров "Суперцвета" (Суперкольори)
Супернабір пластиліну "Super Colour Kit", що включає 1 кг.! пластиліну Play-Doh і більше 16-ти аксесуарів для ліплення від всесвітньо відомої компанії Hasbro - справжня знахідка для тих, хто хоче зробити не тільки приємний, але потрібний і корисний подарунок. Цей супер-набір пластиліну "Суперцвета" дійсно вразить будь-якого шанувальника унікального пластиліну Плей-До. 18 баночок різних кольорів дозволять не обмежувати себе в творчості, а зручні аксесуари (формочки, стеки і ін.) Підійдуть для втілення найсміливіших фантазій.
Пластилін Play-Doh (Плей-До) від Хасбро відомий на весь світ як найбезпечніший, сучасний і екологічно чистий матеріал для ліплення. Він відмінно пахне, не забруднює руки, одяг і стіл, не липне до рук. фігурки, виліплені з нього, тверднуть на повітрі, але щоб розм'якшити пластилін потрібно буде лише додати трохи води. Супер-набір Play-Doh "Суперцвета" обов'язково порадує Вашого малюка і ще довго буде привертати його увагу і прикрашати проведення часу.
Вік: від 3 років
Комплектація: 18 баночок пластиліну, 16 аксесуарів.
Матеріал: високоякісний пластик, пластилін.
Упаковка: картонна коробка блистерного типу.
Розмір упаковки: 27,5 * 31,5 * 5,5 см.
Вага: 1 кг.
Подробнее: https://www.moyo.ua/igrovoyi_nabor_hasbro_pd_sladkaya_vecherinka_b3399/214092.html

Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego, Playmobil та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи для звичайного відпочинку .
В наявності широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO ― LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) , Lego Technic (Лего технікс) та німецькі конструктори Playmobil .
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 097-.033-0100. Будем вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будем раді відповісти на ваші запитання.
| Упаковка | |
|---|---|
| Высота | 6 см |
| Ширина | 27 см |
| Вес | 1000 г |
| Длина | 31 см |
| Основные | |
| Пол | Унисекс |
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Набор для лепки |
| Страна производитель | США |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип пластилина/массы для лепки | «Умный пластилин» |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | 18 цветов |
| Количество цветов в наборе | 18 |
| Кількість аксесуарів | 16 |
| Кількість пластиліну | 1000 g |
| Загальна маса | 1300 |
| Розмір коробки | 25Х27Х6 |
| Упаковка | картон, блистер |
- Цена: 549 ₴


