
Play-Doh Kitchen Creations Sizzlin' Stovetop Кухонная плита (кухонна плита зі звуковими ефектами)
- Нет в наличии
- Код: B9014
699 ₴
Ігровий набір Play-Doh Kitchen Creations Sizzlin' Stovetop Кухонна плита зі звуковими ефектами
Ігровий набір з пластиліном Hasbro Play-Doh (Хасбро Плей-до) Кухонна плита дасть можливість дитині відчути себе в ролі юного кулінара!
Для цього в наборі є все необхідне: плита, набір формочок, посуд та інші аксесуари, а в якості інгредієнтів - Пластилін.
Пластилін Play-Doh не прилипає до рук, легко змінює форму і швидко висихає. Якщо необхідно змінити деталь, що підсохла, досить змочити її звичайною водою і вона знову стане пластичною.
Створений він на основі їстівних продуктів, тому абсолютно безпечний, навіть якщо дитина спробує його на смак або хтось проковтнув. Барвники використані також харчові.
Подробнее: https://www.moyo.ua/igrovoyi_nabor_hasbro_pd_sladkaya_vecherinka_b3399/214092.html
Іграшкова плита володіє звуковими ефектами, що нагадують шипіння справжньою кухонної техніки, які включаються, якщо поставити на плиту сковорідку.
Ваша дитина буде в захваті від такого захоплюючого кулінарного заняття!
В комплект входить плита, 4 штампи, 2 сковороди, щипці, шпатель, нож, вилка, 2 тарілки та 5 банок пластиліну. Наявність батарейок: не входять до комплекту.
Тип батарейок: 3 х AA / LR6 1.5V (пальчикові).

Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego, Playmobil та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи для звичайного відпочинку .
В наявності широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO ― LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) , Lego Technic (Лего технікс) та німецькі конструктори Playmobil .
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 050-183-32-15. Будем вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будем раді відповісти на ваші запитання.
| Упаковка | |
|---|---|
| Высота | 6 см |
| Ширина | 30 см |
| Длина | 33 см |
| Основные | |
| Пол | Унисекс |
| Количество цветов в наборе | 5 |
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Набор для лепки |
| Страна производитель | США |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Тип пластилина/массы для лепки | «Умный пластилин» |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | красный, белый, оранжевый, желтый, зелёный |
| Кількість аксесуарів | 12 |
| Кількість пластиліну | 280 g |
| Загальна маса | - |
| Особенности | Звуковые эффекты |
| Розмір коробки | 27,9х21,6х7,9 |
| Упаковка | Картонная коробка |
- Цена: 699 ₴







