Пластилін Play-Doh - "Чайна церемонія" Плей-До (Набор пластилина "Чайная церемония)
Набір пластиліну Play-Doh "Чайна церемонія" від американського бренду Hasbro обов'язково сподобається всім маленьким дівчаткам, які люблять ліпити різні вироби з пластиліну. Цей набір дозволить урізноманітнити дитячі рольові ігри, розігрувати чайну церемонію і просто весело і цікаво проводити час.
Пластилін Play-Doh створений з харчових компонентів, завдяки чому він абсолютно безпечний для здоров'я маленьких дітей. Крім того, пластилін не липне до рук, не залишає слідів на одязі, а також має приємний запах.
Комплект: 3 баночки пластиліну, іграшковий чайний сервіз, аксесуари.
З чого зроблена іграшка (склад): пластилін, пластмаса.
Упаковка: картонна коробка.
Країна володар бренду: США.

Маса для ліплення з набору виготовлена з натуральних і їстівних складових, тому якщо дитина і спробує її на смак, то нічого страшного не станеться. Пластилін дуже м'який, легко змінює форму і не липне до рук. Якщо готові фігурки залишити на повітрі на деякий час, вони застигнуть і перетворяться на яскраві іграшки.
Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego.
В наявності широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO - LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс).
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 050-183-32-15. Будемо вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
| Упаковка | |
|---|---|
| Высота | 6 см |
| Ширина | 23 см |
| Длина | 20 см |
| Основные | |
| Пол | Унисекс |
| Количество цветов в наборе | 3 |
| Производитель | Hasbro |
| Тип | Инструмент для лепки |
| Страна производитель | США |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Комплектация инструментами/аксессуарами | Да |
| Тип пластилина/массы для лепки | «Умный пластилин» |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | красный, белый, оранжевый |
| Кількість баночок | 5 |
| Кількість пластиліну | 280 g |
| Упаковка | барвиста коробка |
- Цена: 320 ₴



