
Лялька Барбі Русалочка "Яскраві вогники" (Barbie Русалочка Яркие огоньки, Barbie Rainbow Lights Mermaid)
- Нет в наличии
- Код: DHC40
785 ₴
Лялька Барбі Русалочка "Яскраві вогники"
Чарівна Барбі стала принцесою підводного світу. Короткий топ підкреслює достоїнства фігури ляльки, а бездоганний макіяж є її візитною карткою. Її густе волосся з рожевими пасмами прикрашає рожева діадема з перлин, а колір топа плавно переходить з кольору морської хвилі в відтінок коралового рифу. Гарний райдужний хвіст русалки може грати ніжними переливами, коли вона плаває в океані або насолоджується променями сонця на березі. Для цього достатньо натиснути на кнопку на намисті
Висота ляльки: 29 см
У наборі: лялька, хвіст, корсет, пояс, тіара
Батарейки: 3 х AG13 (LR44) (у комплекті)
Вік: від 3 до 14 років


Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи для звичайного відпочинку .
В наявності широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO - LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) .
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 050-183-32-15. Будемо вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
| Основные | |
|---|---|
| Высота | 29 см |
| Состояние | Новое |
| Тип питания | Батарейки |
| Производитель | Mattel |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Особенности | Световые эффекты |
| Страна производитель | США |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Barbie |
| Тип батарейки | AG13(LR44) |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Ширина упаковки | 230 мм |
- Цена: 785 ₴










