Play-Doh - набір пластиліну 10 банок (530г).
Пластилін Play-Doh, придуманий американською компанією Hasbro, не дарма називають чарівним! Він не липне до рук і робочих поверхонь, тому працювати з ним - одне задоволення. Крім того, він не токсичний і абсолютно безпечний для здоров'я навіть при ковтанні, тому його можна використовувати навіть при грі з наймолодшими скульпторами. На повітрі пластилін швидко висихає, а значить, вироби з нього відрізняються високою міцністю. Якщо ви хочете, щоб пластилінова маса знову стала м'якою, просто додайте туди трохи чистої води.
Набір з 8 банок Play-Doh допоможе вашій дитині розвинути дрібну моторику рук, твоческое мислення, а головне він безпечний для здоров'я вашого малюка, так як вся лінійка пластелина PLAY-DOH зроблена з води, борошна, солі, і нетоксичного барвника.

Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego.
В наявності широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO - LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість баночок | 6 |
| Кількість пластиліну | 780 g |
| Загальна маса | 850 g |
| Розмір коробки | 42 х 8 х 5, 5 см |
- Цена: 310 ₴



