Новинка

влевовправо
TOP Model потрійний пенал COWGIRL 13664
- Готово до відправки
- Код: 13664
2 995 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
TOP Model потрійний пенал COWGIRL 13664

- Повністю заповнений 3-секційний пенал від TOPModel кремового та фіолетового кольорів
- Великий, романтичний мотив моделі з гітарою
- Поштовий індекс з ковбойськими чоботами, ковбойським капелюхом та зіркою
- Основний матеріал: 100% поліестер
Ковбойський стиль: пенал TOPModel з блідо-фіолетовими деталями має великий романтичний мотив моделі з гітарою спереду. По периметру гарний, ніжний візерунок з дрібних квітів, листя, зірок та ковбойських чобіт. Додатковий аксесуар: підвіска блискавці з барвистим ковбойським капелюхом, ковбойськими чоботями та зіркою.
У пеналі:
- 18 маркерів,
- 18 кольорових олівців,
- лінійка,
- стругачка,
- ножиці,
- гумка
- 1 товстий і 1 тонкий грифельний олівець.
- Матеріал: 100% поліестер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Model |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для дівчаток |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Довжина | 7.5 см |
| Ширина | 13 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 613 г |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Нове |
| Комплектація аксесуарами | True |
- Ціна: 2 995 ₴







