Play-Doh - 6 банок
Набір пластиліну 6 банок по 120 г.
Маса для ліплення з набору виготовлена з натуральних і їстівних складових, тому якщо дитина і спробує її на смак, то нічого страшного не станеться. Пластилін дуже м'який, легко змінює форму і не липне до рук. Якщо готові фігурки залишити на повітрі на деякий час, вони застигнуть і перетворяться на яскраві іграшки.
Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego.
В наявності широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO - LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) .
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hasbro |
| Количество цветов в наборе | 6 |
| Страна производитель | США |
| Пользовательские характеристики | |
| Кількість баночок | 6 |
| Кількість пластиліну | 780 g |
| Загальна маса | 850 g |
| Розмір коробки | 42 х 8 х 5, 5 см |
| Упаковка | Демонстрационно-открытая |
- Цена: 215 ₴



