-25%влевовправо
Playmobil 9469 Большой хрустальный интерактивный дворец замок Magic Sparkling crystal palace
- Готово к отправке
- Код: 9469
5 299 ₴
3 999 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Playmobil 9469 Большой хрустальный интерактивный дворец замок Magic Sparkling crystal palace
Конструктор Playmobil Magic Кришталевий палац — чудовий подарунок для маленьких любительок казок про королівства. Обирайте персонажа та уперед за новими пригодами. Можна придумати безліч цікавих історій.
У наборі є міні фігурки королеви та принцеси. Пориньте у фантастичний світ казки з улюбленими героями. В комплекті також є цікаві аксесуари, що збагатять гру новими сюжетами, наприклад, місток і лук.
В комплекті:
- міні фігурка королеви;
- міні фігурка принцеси;
- охоронець;
- замок;
- зайці;
- аксесуари.
Виготовлено із пластику. Гра із конструктором Playmobil розвиває уяву, увагу, творчі здібності, фантазію і дрібну моторику. Для роботи потрібні 3 батарейки типу ААА (немає в комплекті).
Рекомендовано для дітей від 4-х років.
Габарити, см: 58,5 x 50 x 18,5
Вага, кг: 3,89

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 700 г |
| Производитель | Playmobil |
| Высота | 28 мм |
| Ширина | 29 мм |
| Страна производитель | Чехия |
| Длина | 24 мм |
| Материал | Пластик |
| Тип | Кукольные домики/замки |
| Основные | |
| Возрастная группа | От 4 лет |
| Пол | Унисекс |
| Тип конструктора | Блочный |
| Пользовательские характеристики | |
| к-сть деталей, шт | 129 |
| країна виробника | Німеччина |
| код виробника | 5167 |
| Розмір упаковки, см | 29х29х32 |
- Цена: 3 999 ₴










