
влевовправо
Поїзд локомотив експрес із вагончиком вугілля Playtive Потяг Brio, Ecotoys, Doris 10871
- Немає в наявності
- Код: 10871
590 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поїзд локомотив експрес із вагончиком вугілля Playtive Потяг Brio, Ecotoys, Doris 10871

Поїзд локомотив експрес із вагончиком вугілля Playtive Потяг Brio, Ecotoys, Doris 10871
- можливість поєднання з іншими наборами поїздів і транспортних засобів Playtive
- комплект, сумісний із іншими дерев'яними залізницями Playtive та дорогами Brio, Ecotoys, Doris, Ikea.
- може використовуватись як із залізною дорогою так і без неї
- призначений для дітей віком від 3 років
Можливості:
- рух вперед, назад
- світло, звук
- вагончик і локомотив із магнітом
- вік: 3+
- Пластик
- В комплекті батарейки
- Локомотив приблизно 82 x 32 x 50 мм,
- вагон приблизно 85 x 32 x 50 мм,
- загальна вага 150 г

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PLAYTIVE |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 3-х років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість складових елементів | 2 шт. |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 15 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 9 мм |
- Ціна: 590 ₴





