Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитяча валіза Trunki Harley
Дитяча валіза Trunki "Harley" з класичним дизайном та яскраво-червоним забарвленням корпусу неможливо втратити в багатолюдному аеропорту.
Дитячі валізи від британського бренду Trunki настільки функціональні та практичні, що їх з радістю купують батьки у всьому світі. Підтверджуючи бездоганну якість валіз, виробник надає безкоштовну 5-річну гарантію.
Валізи Trunki для дітей – це найкращі друзі! Досить нудьгувати, давай:
- ЗБИРАЙСЯ – місткий і зручний чемодан дітки самі можуть упаковувати і навіть везти за собою;
- КАТАЙСЯ – коли ніжки втомилися, батьки легко переміщають малюка на валізі за допомогою ременя для буксирування.
- ЛІТАЙ – валізи для подорожей Trunki можна брати в літак як ручну поклажу;
- ПРИКРАШАЙ – діти декорують свої валізи наклейками (у комплект не входять).

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Великобританія |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Валіза |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Ширина | 46 см |
| Глибина | 21 см |
| Вага | 1.7 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Для дітей |
- Ціна: 2 990 ₴









