-19%влевовправо
Уценка! Беговел Chicco Беговел "Red Bullet" Велобег красный
- Готово к отправке
- Код: 01716
3 190 ₴
2 590 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Беговел Chicco Биговел "Red Bullet" Велобег
Уценка! Велобег имеет потертости на раме

Біговел "Red Bullet" – це перший двоколісний транспорт вашої дитини. Навчить тримати рівновагу, щоб згодом одразу пересісти на справжній двоколісний велосипед, і сприятиме одночасному розвитку обох пів куль головного мозку.
- Ультралегка металева рама витримує навантаження до 25 кг.
- Колеса із захистом від проколів не потребують підкачування.
- Регулювання висоти сидіння та керма для адаптації під зростання дитини.
- Прогумовані ручки і м'яке сидіння, що не ковзає.
Характеристики:
-
Рекомендовано для дітей: 2-5-ти років
-
Розміри, см : 71х45х54 см
-
Розміри упаковки, см : 60х25,5х17,3
-
Вага: 2,5 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 45 см |
| Максимальный вес | 25 кг |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Количество колес беговела | 2 |
| Диаметр колеса/диска | 12" |
| Цвет | Красный |
| Производитель | Chicco |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал изготовления рамы | Другой |
| Пол | Унисекс |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 3.1 кг |
- Цена: 2 590 ₴










