
влевовправо
Goo Jit Zu CRUSTICOID Стретч-тягучка ігрова фігурка Гуджитсу Крастікоїд рідкісний 41212
- Немає в наявності
- Код: 41212
790 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Goo Jit Zu CRUSTICOID Стретч-тягучка ігрова фігурка Гуджитсу Крастікоїд рідкісний 41212

Випробуй суперсилу Гуджітсу! Розтягуй монстра-супергероя, він дуже м'який та супертягучий. Володіючи неймовірною суперсилою, він легко набуває свого первісного вигляду. Фігурка, що тягнеться, приємна на дотик, розтягується в 5-6 разів, скручується і потім легко набуває свого вихідного вигляду.
Гра з фігуркою допоможе дітям розвинути:
- дрібну моторику;
- спритність;
- координацію рухів;
- фантазію.
- Розміри: 14 х 5,5 х 12
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moose |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Упаковка | Блістер |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Резина |
| Тип | Герой кіно |
| Розміри | |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 289 г |
- Ціна: 790 ₴










