
Игрушка-тянучка "Гуджитсу", Дракон Блэйзагон Goo Jit Zu Galaxy Attack Solar Blast Blazagon 412084 Галактична
- Нет в наличии
- Код: 41020
699 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberвозврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Игрушка-тянучка "Гуджитсу", Дракон Блэйзагон Goo Jit Zu Galaxy Attack Solar Blast Blazagon 412084

Антистрес-іграшки бувають різних видів. Одними з найпопулярніших є стретч-фігурки, які можна нескінченно стискати, розтягувати, й при цьому вони завжди повертають початкову форму.
Цього разу вам пропонується потренуватися з фігуркою Блейзагону від бренду GooJitZu. Ви можете розтягнути його так, що він збільшиться втричі! Усередині нього захований гель з кульками, що надає грі додаткової фішки, розслаблюючи та даруючи приємні відчуття рукам.
Особливості
- Бренд: GooJitZu;
- Рекомендований вік: від 4 років;
- Матеріал: гума;
- Вага: 220 г;
- Розміри упаковки: 5*18*24 см
- Розмір: 11 см
- Комплектація: іграшка-тягучка;
- Виробник: Moose;
- Зроблено в: Китай
Гра з фігуркою допоможе дітям розвинути:
- дрібну моторику;
- спритність;
- координацію рухів;
- фантазію.
- Розміри: 14 х 5,5 х 12 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Вес | 289 г |
| Производитель | Moose |
| Высота | 15 мм |
| Ширина | 5 мм |
| Страна производитель | Китай |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Длина | 12 мм |
| Материал | Резина |
| Тип | Герой кино |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блистер |
- Цена: 699 ₴

