Описание
Характеристики
Информация для заказа
Кукла Ken Кен Жених Fairytale Ken Groom Doll Mattel GTF36
Гарний наречений готовий сказати Так! Грайте в різні сценарії весільних історій. Наречений, одягнений в свій синій атласний костюм з високим коміром і блискучими вилогами, а також білу сорочку для особливого випадку. Чорні туфлі підкреслюють елегантність, а стильний рожевий метелик буде відмінно виглядати поряд з нареченою (продається окремо). Юні шанувальники весільних оповідань можуть допомогти нареченому зробити пропозицію, а потім привести його на весільний килим. Набір включає ляльку Нареченого в одязі з аксесуарами.

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | США |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Пластик |
| Высота | 29 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Barbie |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 153 мм |
| Ширина упаковки | 325 мм |
| Высота упаковки | 56 мм |
- Цена: 850 ₴






