
Top Model шкатулка з кодом і треком Холодне серце ICEFRIENDS від Depesche (саундтрек Frouzen Топ Модел 11282)
- Нет в наличии
- Код: 11282_A
1 590 ₴
TTop Model шкатулка з кодом і треком Холодне серце ICEFRIENDS від Depesche (саундтрек Frouzen Топ Модел 11282 , Fantasy Model Big Jewellery Box With Code Sound ICEFRIENDS)
Шкатулка для дівчинки від Fantasy Model Big Jewellery Box With Code Sound ICEFRIENDS - це стильна та практична річ, відмінна ідея подарунка для Вашої донечки на День народження чи ынше свято. У ній маленькі модниці можуть зберігати свої прикраси, резиночки, заколочки та іншы дрыбнички. Шкатулка стане чудовою прикрасою дитячої кімнати, підніме настрій красуні-принцесі адже вона не звична:
- щоб відкрити необхідно внести пін код. За замовчуванням він 0000, але за бажанням його можна змінити
- при відкритті лунає пісня із фільму Холодне Серце - Frouzen


Відомий трек та вигляд ювелірної шкатулки із серії Fantasy Model ICEFRIENDS від Depesche гарантують чудовий настрій.
Дзеркало в кришці доповнюють картину.
- розмір: прибл. 13,5x18,5x 13,8 см
Шкатулка не займає багато місця, має гарний дизайн, зроблена з міцного матеріалу, у виробництві використовуються тільки якісні фарби.
Малюнок - маленькі скарби та великі таємниці - котрі добре охороняє чудова крижана принцеса FANTASYModel на своєму чудовому єдинорозі! І лише правильний код відкриває замок і дозволяє грати пісню на "A Million Dreams". З відкидною кришкою, дзеркалом, знімною вкладкою та двома висувними ящиками
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Depesche Vertrieb |
| Страна производитель | Германия |
| Ширина | 135 мм |
| Высота | 185 мм |
| Глубина | 138 мм |
| Вес | 490 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Pink |
- Цена: 1 590 ₴





