LEGO Friends Велика гонка Большая гонка 41352
Подружки беруть участь у Великій гонці в Хартлейк-Сіті, і кожна з них жадає перемоги. Вихованці гонщиць розташувались в віп-ложах і вболівають за своїх господинь. Дівчата одягнені в класні яскраві костюми і спеціальні шоломи. Гоночні карти вже готові, пора починати змагання! Переможець отримає головний Кубок Великих перегонів, а в честь всіх учасниць буде влаштовано святковий феєрверк. Набір LEGO Friends Велика гонка (The Big Race Day) 41352 рекомендований дітям від 7 до 12 років. У комплекті: 648 елементів, з них 3 мініфігурки. Розмір упаковки: 48х7.4х28.2 см. Компанія LEGO - найвідоміший виробник конструкторів в світі. Уже зараз набори від LEGO є не просто іграшками, а цілими винаходами, які об´єднують в собі новітні технології. Високоякісний пластик, яскраві і соковиті кольори, міцні блоки.
Підходить для дітей у віці від 7 до 12 років.
Розмір упаковки (ДШВ): 47х 6,5 х28 см

Придбайте своїй доні Lego Friends, адже з Lego веселіше.
Lego Friends - це колекція ігор-конструторів про п'ятьох дівчат, які є друзями-нерозлий вода. Кожен з наборів Lego Friends розкаже та покаже, чим займаються дівчата. Приєднюйся до дружньої компанії Lego Friends та товаришуй з Андре, Мією, Олівією, Еммою та Софією.
Чому Lego? Адже данська компанія Лего найуспішінша компанія, яка випускає іграшки-конструктори вже більше ніж 70 років поспіль. На кубиках Lego виросло не одне покоління, та стало фундаментом для розвитку мислення і уяви для сотень тисяч хлопчиків та дітей по усьому світі.
Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego.
В наявності широкий асортимент наборів;My Little Pony Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO - LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс).
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | LEGO |
| Страна производитель | Дания |
| Тип конструктора | Блочный |
| Количество деталей | 648 шт |
| Материал | Пластик |
| Пол | Для девочек |
| Персонажи | LEGO |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 282 мм |
| Ширина упаковки | 262 мм |
| Высота упаковки | 60 мм |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Пользовательские характеристики | |
| Возрастная группа | 7+ |
| Цвет | многоцветная |
| Тематика | автомобильніе гонки |
| К-сть деталей | 648 |
| Модель | 41352 |
| Серія | Friends |
| Розмір коробки, cм | 47х 6,5 х28 см |
| Вік | 7-12 |
- Цена: 1 650 ₴





