
Barbie Jeep with Two Dolls Барбі джип та 2 ляльки Барби Джип + 2 куклы Mattel FPR59
- Нет в наличии
- Код: FPR59
1 599 ₴
Barbie Jeep with Two Dolls Барбі джип та 2 ляльки (Барби Джип + 2 куклы Mattel FPR59)
Рожевий позашляховик з логотипом Барбі, виглядає відмінно і дівчата вже готові до екскурсії та прогулянки по пляжу. Джип має стильні крісла і ремені безпеки. Барбі і її подруга також готові до літніх пригод. Одягнені вони в модні літні костюми та підходяще взуття.
Висота ляльок: 29 см
У наборі:автомобіль та 2 ляльки.
Вік: від 3 до 14 років


Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи для звичайного відпочинку .
В наявності широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO - LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) .
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-033-0100 чи 067-033-0100. Будемо вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | США |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 5 лет |
| Высота | 29 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 190 мм |
| Ширина упаковки | 356 мм |
| Высота упаковки | 184 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Персонажи | Барби |
| Материал | текстиль, пластик |
| Упаковка | картон, блистер |
- Цена: 1 599 ₴






