
Ревадактиль машинка-трансформер Screechers Wild Revadactyl (Дикие Скричеры Ревадактиль) красная L 1 (EU683112)
- Нет в наличии
- Код: EU683112
645 ₴

Машинки трансформер Screechers wild виготовлена з міцного пластику яскравих забарвлень, з металевими елементами (гвинти, пружини) і вбудованим магнітом. Магніт втягує всередину машинки трансформирующий диск. Диск виконаний з металу, зовні декорований паперовими наклейками і кольоровим пластиком. На одному осьовому наконечнику гладка поверхня, що б диск міг безперешкодно ковзати, на протилежному прогумований матеріал з високим коефіцієнтом тертя. Машинка, наїжджаючи на диск, що не зрушує його, а відразу виробляє захоплення.
Як же працюють Скрічери?
Машинка трансформер Screechers Wild виготовлена з міцного пластику яскравих забарвлень, з металевими елементами (гвинти, пружини) і вбудованим магнітом. Магніт втягує всередину машинки трансформирующий диск. Диск виконаний з металу, зовні декорований паперовими наклейками і кольоровим пластиком. На одному осьовому наконечнику гладка поверхня, що б диск міг безперешкодно ковзати, на протилежному прогумований матеріал з високим коефіцієнтом тертя. Машинка, наїжджаючи на диск, що не зрушує його, а відразу виробляє захоплення.
Характеристики Машинка-трансформерРевадактиль машинка-трансформер Screechers Wild Revadactyl (Дикие Скричеры Ревадактиль) красная L 1 (EU683112) :
Назва моделі: Ревадактиль машинка-трансформер Screechers Wild Revadactyl (Дикие Скричеры Ревадактиль) красная L 1 (EU683112)
Вид: Машинка - трансформер, Машинка дикий скричер (Screechers Wild) Screechers Wild — Машинка-трансформер Ревадактиль Screechers
Рекомендований вік: 6 +
Матеріал: Пластик
Розмір машинки: 9 х 5 х 6 см / 19,5 x 7 x 23 см
Комплектація: 1 машинка, 2 диска
Колір машинки: жовто-чорний
Упаковка Дикий скричер Nightbite Машинка-трансформер Screechers Wild Найтбайт L1(EU683115) Подробнее: пластиковий блістер

| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Ширина | 635 мм |
| Длина | 252 мм |
| Высота | 21 мм |
| Вес | 133 г |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Красный |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | Alpha Animation Group |
| Страна производитель | обладатель бренда - США |
| Возрастная группа | 6+ |
| Персонажи | Revadactyl |
| Основные | |
| Тип | Игровой набор с фигурками |
- Цена: 645 ₴




