
Barbie Барби Барбі Прима Балерина шарнирная mattel Barbie Ballet Wishes Fashion Doll
- Нет в наличии
- Код: dvp52
1 379 ₴
Barbie Барби Барбі Прима Балерина mattel Barbie Ballet Wishes Fashion Doll
Колекційна Барбі Прима балерина. Виробник Mattel Індонезія. Лялька шарнірна. Одяг виготовлений з дорогих ексклюзивних матеріалів. Блискуче світле волосся зібране в оригінальну зачіску та прикрашене золотистою діадемою і стрічкою. На ногах панчохи та атласні пуанти. Висота ляльки 29 см. В комплекті є підставка. Барбі упакована в подарункову коробку.
.
Лялька Барбі - найпопулярніша лялька серед дівчаток, її історія сягає ще в далекі 50-десяті, дуже захоплююча і цікава.
Також пропонуємо переглянути інші іграшки відомих світових брендів Hasbro, Mattel, Lego та інших.
Серед продукції також інтерактивні іграшки, розвиваючі, для активного чи для звичайного відпочинку .
В наявності широкий асортимент наборів My Little Pony , Littlest Pet Shop , Play-Doh , Hot Wheels, ляльки Equestria Girls My Little Pony (Девочки пони), Barbie (Барби) , Monster High (Кулы монстры) та конструктори LEGO - LEGO Duplo (Лего дупло) , LEGO Friends (Лего Френдс), LEGO Star Wars (Лего Старварс) , Lego Chima (Чіма), LEGO Hero Factory (Герої) , LEGO City (Лего Сіті) та Lego Technic (Лего технікс) .
З умовами доставки та оплати можете ознайомитись в процесі оформлення замовлення чи відповідному розділі сайту абож за телефонними номерами 066-632-33-67 чи 097-033-01-00. Будемо вдячні Вашим відгукам. Для нас надзвичайно важлива Ваша думка і ми будемо раді відповісти на ваші запитання.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mattel |
| Страна производитель | Индонезия |
| Тип | Кукла |
| Возрастная группа | От 6 лет |
| Высота | 29 см |
| Комплектация аксессуарами | Да |
| Персонажи | Barbie |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Длина упаковки | 330 мм |
| Ширина упаковки | 152 мм |
| Высота упаковки | 80 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Материал | текстиль, пластик |
| Упаковка | картон, блистер |
- Цена: 1 379 ₴






