
Chicco Шампунь-кондиціонер 2 в 1 з екстрактом полуниці Pop Strawberry Candy, від 6 років, 250 мл
- Готово до відправки
- Код: 10594.00
379 ₴
Chicco Шампунь-кондиціонер 2 в 1 з екстрактом полуниці Pop Strawberry Candy, від 6 років, 250 мл
Шампунь-кондиціонер 2 в 1 Chicco Pop «Strawberry Candy» з екстрактом полуниці — засіб для щоденного догляду за волоссям і шкірою голови дітей від 6 років та підлітків. Поєднує очищувальні та кондиціонувальні властивості, допомагаючи зробити волосся м'яким, шовковистим і легким у розчісуванні.
Формула з екстрактом полуниці надає волоссю приємного солодкого аромату карамельних полуничних цукерок. Ніжна текстура делікатно очищає волосся та шкіру голови, не перевантажуючи волосся.
Шампунь-кондиціонер допомагає полегшити розчісування, запобігати заплутуванню та підтримувати волосся доглянутим. Веганська формула не містить компонентів тваринного походження та дерматологічно протестована на чутливій шкірі.
Переваги:
- шампунь і кондиціонер в одному засобі;
- для дітей від 6 років та підлітків;
- екстракт полуниці;
- солодкий аромат Strawberry Candy;
- делікатно очищає волосся та шкіру голови;
- робить волосся м'яким і шовковистим;
- полегшує розчісування;
- допомагає запобігати заплутуванню волосся;
- веганська формула;
- не містить компонентів тваринного походження;
- дерматологічно протестований на чутливій шкірі;
- вироблено в Італії.
Спосіб використання: нанести невелику кількість засобу на вологе волосся та шкіру голови, спінити легкими рухами й ретельно змити теплою водою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип засобу для прийняття ванн | Піна-шампунь |
| Застосування | Догляд за волоссям та тілом |
| Дія | Очищаючий |
| Не щипає очі | Ні |
| Вік | 5+ |
| Об`єм | 300 мл |
| Основні атрибути | |
| Рекомендація щодо віком від | 6 років |
- Ціна: 379 ₴



