-23%влевовправо
Лялька Barbie Fashionistas Модниця у вінтажному образі
- Готово до відправки
- Код: HRH20
649 ₴
499 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Barbie Fashionistas Модниця у вінтажному образі

Лялька Barbie Fashionistas Модниця у вінтажному образі створена за мотивами образу «Totally Hair» 1992 року.
Новий випуск лінійки «Модниці» – ювілейний, присвячений 65-річчю ляльки Barbie. Коробка прикрашена написом Barbie 65 inspiring stories і зображенням ретро-ляльки.
Вона одягнена в барвисту сукню з принтом. Яскраво-рожеві сережки та босоніжки додають вигляду трендових штрихів.
Вбрання вигідно доповнюється ультрамодною зачіскою з гофре.
Неповторний зовнішній вигляд і модний образ лялечки заохочують створювати сюжети гри про реальний світ і мріяти без обмежень.
Чудовий подарунок для дівчаток від 3-х років, особливо тих, які полюбляють грати в перевдягання, створювати зачіски та вигадувати різні сюжети гри.
.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 29 см |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 27 мм |
| Висота упаковки | 27 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | власник бренду - США |
| Тип | Ігровий набір |
- Ціна: 499 ₴



