
Hot Wheels Ігровий набір Arena Smashers 5 Monster Trucks Тривога Вогняний підривник Базовий виклик
- Готово до відправки
- Код: HNB90
1 249 ₴
Hot Wheels Ігровий набір Arena Smashers 5 Monster Trucks Тривога Вогняний підривник Базовий виклик

Ігровий набір Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers Запустіть транспортний засіб із 5 сигналами через «полум’я» та вдарте по точці зіткнення, щоб «загасити вогонь». Рухома основа додає сенсорних вражень, які урізноманітнюють задоволення - ви можете відчути силу цих потужних шин. У набір входить 1 машина 5-Alarm в масштабі 1:64 і одна машина «сквош», яку можна розмістити на трибуні для посилення дії. Підключається до інших наборів Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers, щоб створити цілий стадіон, повний монстрів-перешкод. Набори продаються окремо за наявності. Ідеальний подарунок для дітей від 4 років! Кольори та елементи декору можуть бути різними.
У наборі Hot Wheels Monster Trucks Arena Smashers 5 Alarm Fire Demolition ви запускаєте транспортний засіб із 5 сигналами в певну точку зіткнення, щоб «загасити полум’я» та перемогти.
Основа рухається, додаючи сенсорного досвіду, який додає задоволення від гри.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Вікова група | Від 4 років |
| Персонажі | Hot Wheels |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Ширина упакування | 11 мм |
| Довжина упаковки | 35 мм |
| Висота упаковки | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | ігровий набір |
| Країна виробник | власник бренду - США |
- Ціна: 1 249 ₴







