-7%Monster High Scary Sweet Birthday Draculaura Страшно-солодкий день народження Дракулаури Лялька Монстер Хай
- Готово до відправки
- Код: JBG74
2 299 ₴
2 149 ₴
Monster High Scary Sweet Birthday Draculaura Страшно-солодкий день народження Дракулаури Лялька Монстер Хай

Лялька Monster High Страх який солодкий день народження Дракулора — справжня готично-рожева фантазія.
Ультрастильна сукня з багатошаровою спідницею та блискучими елементами створює святковий об’єм, а накладка на спідницю із павутинкою, бантиками й декоративними вензелями нагадує казковий торт.
Чорні рукавички додають аристократичної витонченості, а прикраса-комір, ніби створена із перлинок, елегантно спадає на плечі — як прикмета столітнього стилю.
На ногах — чорно-рожеві босоніжки на підборах із бантиками, а завершують образ витончені сережки та прикраса на голові.
Волосся Дракулори — довге, хвилясте, з рожево-чорними пасмами, зібране у стильну зачіску, що чудово пасує до святкової атмосфери.
У наборі:
- кулька у формі сердечка з написом 1600 та кажанячими крильцями;
- сумочка у тому ж стилі;
- рожеве віяло;
- подарункова коробка з сюрпризом всередині;
- вітальна листівка;
- святкове запрошення на вечірку.
Рекомендовано для дітей від 4-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 27 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Monster High |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон, блістер |
| Розмір | 27 см |
- Ціна: 2 149 ₴



