Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Dino World потрійний пенал із наповненням Reflective 11758
Мегаекшн та мегавідбиваючий! Зелено-сірий пенал від Dino World має великий мотив тиранозавра спереду, оточений крутою блискавкою.
Фантастичний ефект: коли світло потрапляє на мотив, фон сяє у відповідь. З великим карабіном на блискавці
- Три окремі відділення повністю заповнені 18 кольоровими олівцями та фломастерами, 2 олівцями, точилкою, гумкою, лінійкою, ножицями, клеєм та невеликою кишенею на липучці.
- Матеріал 100% поліестер
- Розміри: 21 х 13 х 7.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Depesche Vertrieb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стать | Для хлопчиків |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 7.5 см |
| Ширина | 14 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 578 г |
| Комплектація аксесуарами | True |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 795 ₴








