Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий розвиваючий центр Chicco "Goal League Pro"

Goal League Pro — спортивна гра з лінійки Fit&Fun зі світловими та звуковими ефектами. Влаштуйте справжній чемпіонат з футболку разом із Chicco!
Особливості:
- 3 режими гри: пенальті, золотий гол і змагання з друзями.
- Режим руху воріт для складнішого матчу.
- Інтерактивна кнопка активує звуки стадіону та світлові ефекти.
- У комплекті м'який м'яч для ігор вдома й на вулиці.
Ігровий центр сприяє розвитку моторики, координації рухів і точності.
Живлення:3 батарейки АА (тестові батарейки входять у комплект)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Музична іграшка |
| Матеріал | Пластик |
| Довжина | 54 мм |
| Ширина | 26 мм |
| Висота | 46 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Основні атрибути | |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 2 років |
| Вид | Набір |
- Ціна: 2 685 ₴









