Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал із наповненням Dino World з 3D ефектом Динозавр 12475

Міцний, як динозавр, темно-сірий пенал від Dino World має надзвичайно крутий мотив T-rex на передній частині, який отримує чудовий 3-D ефект завдяки твердому, частково рельєфному матеріалу. З привабливим принтом «Roar» на блискавці по центру.
- Три окремі відділення повністю заповнені 18 кольоровими олівцями та фломастерами, 2 олівцями, точилкою, гумкою, лінійкою, ножицями, клеєм.
- Матеріал 100% поліестер
- Розміри: 20 х 13 х 7.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Depesche Vertrieb |
| Країна виробник | Німеччина |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 7.5 мм |
| Ширина | 13 мм |
| Висота | 20 мм |
| Вага | 578 г |
| Основні | |
| Комплектація аксесуарами | True |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Для хлопчиків |
| Наповнення пенала | З наповненням |
- Ціна: 2 595 ₴









