Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Chicco Іграшка музична "Ведмежа" серії "My Sweet Dou Dou"

"Ведмежа DouDou" – це м'яка механічна музична іграшка з серії "My Sweet DouDou". Ведмежа DouDou можна взяти з собою на прогулянку, в гості або просто грати з ним вдома.
Особливості:
- програє ніжну колискову, якщо потягнути за кільце;
- високоякісний гіпоалергенний матеріал;
- універсальне кріплення у вигляді текстильних зав'язок;
- кріпиться до ліжечка, люльки та коляски;
- рекомендована для дітей від народження;
- фірмова подарункова упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 11 см |
| Ширина | 8 см |
| Довжина | 21 см |
| Стан | Новий |
| Колір | Бежевий |
| Тип | Музична іграшка |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 11 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 21 мм |
| Основні атрибути | |
| Стать | Унісекс |
| Вік | з народження |
| Вид | Набір |
- Ціна: 990 ₴





