Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Chicco Іграшка музична - нічник "Місячне зайченя"

М'яка іграшка "Місячне зайченя" з м'яким світлом та приємними мелодіями стане найкращим другом вашої дитини з самого народження.
Особливості:
- 2 режими: нічник та нічник з музикою;
- 15 хвилин класичних творів Моцарта В.А., Бетховена Л. та Глінки В.І.;
- 2 рівні регулювання гучності;
- зручне кріплення до коляски, колисок та дерев'яних ліжечок;
- дозволене прання при 30°С*.
*Увага! Перед пранням необхідно витягти електронну частину іграшки!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Музична іграшка |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 9 мм |
| Висота | 25 мм |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 17 мм |
| Ширина упакування | 9 мм |
| Висота упаковки | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Основні атрибути | |
| Стать | Унісекс |
| Вік | з народження |
| Вид | Набір |
- Ціна: 990 ₴





