
влевовправо
Space Jam мяка іграшка ігрова фігурка тасманський диявол із фільму Космічний джем A New Legacy B-Ball Buddies Taz Tasmanian Devil
- Немає в наявності
- Код: 14563
590 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Space Jam мяка іграшка ігрова фігурка тасманський диявол із фільму Космічний джем A New Legacy B-Ball Buddies Taz Tasmanian Devil

Space Jam мяка іграшка ігрова фігурка тасманський диявол із фільму Космічний джем A New Legacy B-Ball Buddies Taz Tasmanian Devil
Ласкаво просимо до Jam! Гурт Looney Tunes повернувся та об’єднав зусилля з чемпіоном з баскетболу Леброном Джеймсом у епічній пригоді у кіберсвіті у Space Jam: A New Legacy. Тепер ви можете зібрати персонажів із фільму в їхню плюшеву форму! Виготовлені з м’якої розкішної тканини, ці друзі, які можна обіймати, просто чекають, щоб їх обняли, і ідеального розміру, щоб брати їх куди завгодно!

- Висота приблизно 20 см
- Виробник Австралійська компанія Moose Toys
- якісний плюш, плотна набивка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moose |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Текстиль |
| Тип | Герой кіно |
| Розміри | |
| Висота | 20 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Вага | 289 г |
| Паковання | |
| Упаковка | Блістер |
- Ціна: 590 ₴



