
влевовправо
Goo Jit Zu Tyro Стретч-тягучка Тайро ігрова фігурка гуджитсу Goo Shifters 41399
- Немає в наявності
- Код: 41399
699 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Goo Jit Zu Tyro Стретч-тягучка Тайро ігрова фігурка гуджитсу Goo Shifters 41399

Випробуй суперсилу Іграшки-тягучки GooJitZu Тайро!
Розтягуй монстра-супергероя, він дуже м'який та супертягучий.
Особливості іграшки-тягучки Тайро:
- всередині героя куля, яку необхідно луснути для нового ВАУ-ефекту;
- приємний на дотик та безпечний матеріал; супертягуча, може розтягуватися в 5 разів;
- легко набуває свого первісного вигляду;
- гарний антистрес, знімає втому рук і напругу;
матеріал: пластик, глюкозний сироп;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Moose |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Герой кіно |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Гума |
| Ширина | 5 мм |
| Довжина | 12 мм |
| Висота | 15 мм |
| Вага | 289 г |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Блістер |
- Ціна: 699 ₴



