
влевовправо
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька LOL Surprise Tweens Series 4 Ali Dance ЛОЛ Твінс Алі Денс (588726)

Зустрічайте стильних леді-лялечокLOL Surprise серії «Tweens»! Це серединка між класичними крихітками LOL та красунями OMG.
Лялька LOL Surprise Tweens S4 Алі Денс — це королева танцполу в яскравому модному образі та 15 сюрпризів!
У наборі:
- лялька заввишки 15 см;
- 15 сюрпризів (одяг, взуття та стильні аксесуари);
- підставка для ляльки.
Рекомендовано для дітей віком від 3-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Виробник | MGA |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 20 мм |
| Ширина упакування | 7 мм |
| Висота упаковки | 25 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | власник бренду - США |
| Персонажі | Ali Dance |
- Ціна: 1 795 ₴





