
влевовправо
Лялька Monster High Монстро-класика Draculaura HHK51 Лялька Монстер Хай Дракулаура
- Немає в наявності
- Код: HHK51
1 999 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька Monster High Монстро-класика Draculaura HHK51 Лялька Монстер Хай Дракулаура
Легендарна школа для монстрів Monster High починає свій навчальний рік, і її коридорами дефілюють страх які стильні монстро-учні!
Лялька Monster High Монстро-класика Дракулора — дочка Дракули. Лялька має модне вбрання, яке підкреслює оригінальний стиль її героїні. Ікласта модниця одягнена у вампірську блузу з корсетом і прозорими рукавами, шорти із сердечками й панчохи з рюшами.
До комплектації входить:
- рюкзак у формі сердечка;
- невимовно стильні туфлі на платформі;
- сонцезахисні окуляри у формі кажана;
- пов’язка, яка слугує прикрасою на рожево-чорному волоссі;
- модна накидка.
Не менш милий улюбленець Дракулори — кажан на ім'я Граф Легендарний.
Лялька має гнучкий торс, лікті, зап’ястки й коліна, а тому діти можуть надати їй будь-якої пози для більшої реалістичності.
Рекомендований вік: від 4-х років.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mattel |
| Країна виробник | США |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 33 см |
| Ширина | 7 см |
| Довжина | 24 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Персонажі | Monster High |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 155 мм |
| Висота упаковки | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон, блістер |
| Розмір | 26 см |
| Особливості | Руки і ноги у шарнірні ляльки, що дозволяє надати їй сотні різних поз. |
- Ціна: 1 999 ₴








