
влевовправо
Ігрова фігурка FUNKO POP! Фанко Поп серії Lilo Stitch - Stitch Seated 159
- Немає в наявності
- Код: 6555
839 ₴
+380660330100
- +380 (66) 033-01-00Vodafone/Viber
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігрова фігурка FUNKO POP! Фанко Поп серії Lilo Stitch - Stitch Seated 159

Вінілова ігрова фігурка FUNKO POP! - СТІЧ стане чудовим подарунком для фанатів мультфільму Ліло та Стіч.
- Дизайн виконаний в японському аніме-стилі «Тібі» - персонажі з маленьким тулубом та великою головою.
- Висока деталізація забезпечує максимальну схожість із героєм і дозволяє зробити ігровий процес більш захоплюючим!
- Ігрова фігурка сподобається як дітям, так і дорослим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Funko |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Казковий/мульт герой |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 96 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 120 мм |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 839 ₴



