Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пенал із наповненням Top Model SNAP SHOTS Топ Модел 12591
Класні знімки від TOP Models: фіолетовий пенал TOP Model Snap Shots має чотири кольорові мотиви моделі на передній частині, а також маленькі милі деталі вишивки. Три різнокольорові блискавки додають чудові акценти, а принтована стрічка на блискавці знімається. Відділення пеналу повністю заповнені 18 кольоровими олівцями та фломастерами, 2 олівцями, гумкою, точилкою, лінійкою, ножицями, клеєм та невеликою сумкою на липучках.
Рекомендований вік: від 6 років
В 20 х Ш 13 х Г 7 см
![]()
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Depesche Vertrieb |
| Стать | Для дівчаток |
| Наповнення пенала | З наповненням |
| Колір | Білий |
| Довжина | 13 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 20 см |
| Вага | 363 г |
| Комплектація аксесуарами | True |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | власник бренду - Німеччина |
| Персонажі | IcePrincess |
- Ціна: 2 595 ₴










