
влевовправо
ТОP Model Набір для творчості з паперу DIY Paper Fun Book CUTIE STAR 12581
- Готово до відправки
- Код: 12581
995 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТОP Model Набір для творчості з паперу DIY Paper Fun Book CUTIE STAR 12581
Вирізаємо, майструємо, вишиваємо, дизайнуємо! З книжкою-розвагом DIY Paper Fun Book від TOP Model ви можете бути абсолютно креативними: листи BFF, листівки, вівсянки, солодке пакування, милі наклейки, підвіски та багато іншого! Усе це на 32 сторінках вмісту, 8 аркушах із наклейками та 9 картонних аркушах для рукоділля.
В 275 х Ш 215 х Г 8 мм
![]()
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Формат | A4 |
| Ширина | 27 мм |
| Довжина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Depesche |
| Висота | 1 |
| Країна виробник | власник бренду - Німеччина |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Нове |
| Габарити | 21 х 27 х 1 см |
- Ціна: 995 ₴







