
влевовправо
Carrera RC Mountain Rescue Quad 1:16 RC 2,4 ГГц гірський квадроцикл амфібія рятівника на радуокеруванні
- Немає в наявності
- Код: 370162107
2 999 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carrera RC Mountain Rescue Quad 1:16 RC 2,4 ГГц гірський квадроцикл амфібія рятівника на радуокеруванні

1:16 R/C All Terrain Quadbike з технологією 2,4 ГГц - диференціальне керування, вкл. контролер, акумулятор 2S LiFePO4 (6.4V - 700mAh), 2 батарейки AAA та USB-кабель для зарядки (1A). Повнопривідний автомобіль-амфібія з реактивним приводом для їзди на воді. Довжина 28см. Їде до 9 км/год і до 20 хв. Час зарядки 80 хвилин. Основні характеристики: обертання на 360° на суші та у воді, довговічна високопродуктивна батарея, швидка зарядка, Ready2Run.
- Радіокерований квадроцик амфібія Carrera RC Mountain Rescue Quad 1:16 RC
- Рухається по сухлодолу та по воді - трансформується при необхідності
Повнопривідний автомобіль-амфібія з реактивним приводом для їзди на воді. Довжина 28см. Їде до 20 км/год і до 20 хв. Час заряджання приблизно 50 хвилин. Основні характеристики: обертання на 360° на суші та у воді, довговічна високопродуктивна батарея, швидка зарядка, Ready2Run.
- Час зарядки до 80 хв
- Час в русі 20 хв
- Максимальна швидкіст - 9 км/г
Містить:
- Квадроцик амфібія Carrera RC Mountain Rescue Quad 1:16 RC
- Зарядний пристрій 8,4 В 500 мАг
Подробиці:
- Розміри авто: 35 х 25 х 20 см
- Масштаб: 1:16
- Акумулятор: Li-lo Battery 7.4 V 700 mAH
- Вимоги до батареї: 8 батарейок ААА (у комплекті)
- Вік: від 6 років
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carrera |
| Тип моделі | Автомобіль |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Ліцензійна модель | Так |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Максимальна швидкість | 9 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Час зарядки акумулятора | 1.3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 40 хв |
| Розміри | |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Висота | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | власник бренду - Німеччина |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Упаковка | картон, блістер |
| розмір упаковки | 50Х60Х7,2 |
| Основні атрибути | |
| Тип харчування | Батарейки |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Синій |
| Паковання | |
| Ширина упакування | 410 |
| Довжина упаковки | 152 |
| Висота упаковки | 205 |
- Ціна: 2 999 ₴










