
влевовправо
Поїзд локомотив експрес червоний із двома вагончиками Playtive Потяг Brio, Ecotoys, Doris
- Немає в наявності
- Код: 000001
690 ₴
+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поїзд локомотив експрес червоний із двома вагончиками Playtive Потяг Brio, Ecotoys, Doris

Поїзд локомотив експрес із вагончиком вугілля Playtive Потяг Brio, Ecotoys, Doris 10871
- можливість поєднання з іншими наборами поїздів і транспортних засобів Playtive
- комплект, сумісний із іншими дерев'яними залізницями Playtive та дорогами Brio, Ecotoys, Doris, Ikea.
- може використовуватись як із залізною дорогою так і без неї
- призначений для дітей віком від 3 років
Можливості:
- вагончик обертається при русі
- в цистерну другого вагону можна налити рідину
- вагончики і локомотив приєднуються магнітом
- вік: 3+
- Пластик
- В комплекті батарейки
- Локомотив приблизно 82 x 32 x 50 мм,
- вагон приблизно 85 x 32 x 50 мм,
- загальна вага 150 г

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PLAYTIVE |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Блакитний |
| Кількість складових елементів | 2 шт. |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 15 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Висота | 9 мм |
| Вага | 150 г |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 15 мм |
| Ширина упакування | 8 мм |
| Висота упаковки | 9 мм |
- Ціна: 690 ₴





