Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка Chicco "Happy Darts" дитячий дартс
"Happy Darts" — це оновлена версія класичної гри дартс зі світловими та звуковими ефектами. Влаштуйте сімейний чемпіонат для дітей і дорослих, потрапляйте в ціль і радійте перемозі!
Особливості:
- Попадання в одну з п'яти зон активує світіння різнокольорових зірочок.
- В комплекті - 3 м'ячики на липучках для гри (жовтий, помаранчевий і синій).
- Кільце на дошці дозволяє повісити її в зручному місці.
Іграшка "Happy Darts" сприяє удосконаленню влучності і координації рухів.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Країна виробник | Італія |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 3 мм |
| Висота | 18 мм |
| Вага | 90 г |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Музична іграшка |
| Основні атрибути | |
| Стать | Для дівчаток |
| Вік | 3+ |
| Вид | Набір |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 945 ₴




