-12%влевовправо
Дерев'яна навчальна розвиваюча іграшка сортер тварини, кольори, форми та цифри Playtive
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 372463_2101
340 ₴
299 ₴
Показати оптові ціни+380 (66) 033-01-00
Vodafone/Viberповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дерев'яна навчальна розвиваюча іграшка сортер тварини, кольори, форми та цифри Playtive
Сортер
- розвиває розпізнавання чисел, форм і кольорів, логічне мислення та спритність
- 5 різнокольорових тварин для складання, сортування та підрахунку
- виготовлений з масиву дерева
- 16 предметів
- вік: 1+
- Натуральне дерево, безпечні фарби
- Приблизно 16,5 x 16,5 x 5 см (Ш x В x Г)
| Розміри | |
|---|---|
| Вага | 380 г |
| Висота | 12 мм |
| Ширина | 7 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Основні | |
| Виробник | PLAYTIVE |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Вік | Від 12 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість складових елементів | 10 шт. |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 299 ₴





