Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Bruder трактор міні-навантажувач Caterpillar 02481

Bruder трактор міні-навантажувач Caterpillar 02481 - точна копія справжнього міні-навантажувача Caterpillar. Завдяки своїй компактності та універсальності він є ідеальною машиною для будівництва, озеленення, сільського господарства та інших застосувань.
Особливості іграшки CAT:
- має знімний ківш, який нахиляється й опускається на 90 °;
- колеса прогумовані та мають протектори;
- кабіна детально опрацьована, в неї можна посадити фігурку водія (в комплект не входить);
- іграшка добре сумісна з іншою технікою Bruder;
- ківш легко можна замінити на інші ксесуари (в комплект не входять);
- Масштаб 1:16
- Розміри 23 x 10.5 x 13.7 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bruder |
| Тип | Трактор |
| Вікова група | Від 3 років |
| Ширина | 10 мм |
| Довжина | 23 мм |
| Висота | 14 мм |
| Вага | 200 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 490 ₴









