
Spin Master Машина на радіокеруванні джип Монстр трак Monster Jam Далматинець Dalmatian Remote Control
- Немає в наявності
- Код: 6044951
720 ₴
Spin Master Машина на радіокеруванні джип Монстр трак Monster Jam Далматинець Dalmatian Remote Control
Машина Monster Jam Megalodon на р / у 1:24 порадує будь-якого фаната веселих гонок. Адже ця іграшка виготовлена з високою точністю і реалістичністю. Вантажівка здатний виконувати неймовірні трюки і кульбіти, стримувати жорстокі удари і брати участь в самих божевільних гонках. Кузов машини має оригінальний дизайн, що нагадує далматинця. Монстр-вантажівка здатний переслідувати і знищувати все на своєму шляху.
Характеристики:
Автомобіль виготовлений з якісних сертифікованих міцних матеріалів (пластик, метал, гума).
Радіус дії радіо сигналу - 76 метрів.
Максимальна швидкість 10 км / год
Радіосигнал на частоті 2,4 ГГц, робить можливим влаштовувати групові заїзди, гонки до 6 вантажівок одночасно.
«Monster jam» працює від 3-х батарейок типу ААА, пульт - від 2-х батарейок типу ААА. Елементи живлення потрібно купувати окремо.
Комплектація: машинка, джойстик
Вік дитини: від 4 років
Бренд: Spin Master

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Spin Master |
| Країна виробник | Канада |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Ширина | 143 мм |
| Довжина | 149 мм |
| Висота | 286 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір упаковки | 14.3 x 14.94 x 28.57 cm |
| Паковання | |
| Ширина упакування | 286 |
| Довжина упаковки | 143 |
| Висота упаковки | 150 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 720 ₴



