
Simba Ігровий набір Трек Перегони зі злодіями PJ Masks Rival Racers
Стрімке дійство на гоночній трасі PJ Masks Rival Racers від Simba Toys може початися. У цьому наборі ви можете конкурувати з героєм піжами Catboy у його кішці -швидкісниці та його суперником Night Ninja з автобусом Night Ninja на іподромі
Але будьте обережні, не дбайте про це, Луна -Дівчина перекриває дорогу, а також Ромео та Нінджаліно їздять по іподрому
Окрім фігури Catboy, швидкісного кота та нічного автобуса ніндзя, загалом 25 частин треку. У комплект входять два стартові блоки, на яких автомобілі можуть запускатись, а також петля, стрибаючий хвіст, крута крива, в якій ховається Дівчина -Луна, і музей, двері якого охороняють нінджаліно
Але чи можуть ніндзяліно перешкодити Кетбою вистрибнути через двері музею зі своїм котом -швидкісником? Завдяки міцному роз’єму, вбудовані частини можна легко відокремити одна від одної та вставити разом у будь-якому іншому порядку. Таким чином, ви можете побудувати багато різних чудових гоночних трас і відтворити пригоди героїв піжами PJ Masks
Іподром PJ Maks Rival Racers від Simba Toys підходить для дітей віком від 3 років

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sіmba |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Гоночний автомобіль |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 35.7 мм |
| Довжина | 12.8 мм |
| Висота | 49.5 мм |
| Вага | 1.75 г |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| розмір упаковки | 12.8 x 49.5 x 35.7 cm |
| Паковання | |
| Ширина упакування | 357 |
| Довжина упаковки | 495 |
| Висота упаковки | 128 |
| Основні атрибути | |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
- Ціна: 1 759 ₴





